IMG
Drobečková navigace

Úvod > Občan > Aktuality > Splatnost místních poplatků za odpady a psy na rok 2021

Splatnost místních poplatků za odpady a psy na rok 2021Místní poplatky

Poplatek za psa je splatný do 30.4. daného kalendářního roku.

Výše poplatku :  

1. pes v rodinném domě                                         50,- Kč

 každý další pes v rodinném domě                       150,- Kč

1. pes v bytovém domě                                           70,- Kč

každý další pes v bytovém domě                          200,- Kč

 

Poplatek za odpady je splatný do 30.4. daného kalendářního roku. Výše poplatku je stanovena Obecně závaznou vyhláškou obce Dolní Olešnice č.3/2019 o místním poplatku za provoz systém shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů.

Sazba poplatku činí 500,- Kč za každou fyzickou osobu, která má v obci trvalý pobyt, které byl podle zákona upravujícího pobyt cizinců na území České republiky povolen trvalý pobyt nebo přechodný pobyt na dobu delší než 90 dnů, která podle zákona upravujícího pobyt cizinců na území České republiky pobývá na území České republiky po dobu delší 3 měsíců, které byla udělena mezinárodní ochrana podle zákona upravujícího azyl nebo dočasná ochrana podle zákona upravujícího dočasnou ochranu cizinců.

Dále fyzická osoba, která má ve vlastnictví stavbu určenou k individuální rekreaci, byt nebo rodinný dům, ve které není hlášena k pobytu žádná fyzická osoba, a to ve výši odpovídající poplatku za jednu fyzickou osobu.

 Platba místních poplatků: č.ú.1303698359/0800 (variabilní účet - vaše číslo popisné) nebo v hotovosti v kanceláři obecního úřadu v úředních hodinách.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů