IMG
Drobečková navigace

Úvod > Občan > Aktuality > Nová komunikační služba MUNIPOLIS

Nová komunikační služba MUNIPOLISNaše obec přechází od 1.2.2024 na novou komunikační službu MUNIPOLIS, díky které se k Vám informace dostanou vždy včas. ZDARMA budete informováni o důležitých událostech přímo do vašeho telefonu (prostřednictvím SMS, e-mailů, hlasových zpráv, anket nebo aplikace pro chytré telefony). Přihlásit se můžete přes registrační lístek, který vyplníte z obou stran a doručíte na obecní úřad na adresu Dolní Olešnice čp.39 do 30.1.2024 nebo se sami zaregistrujete přihlášením k odběru informací na webové adrese: https://dolniolesnice.munipolis.cz.                                                                                 Původní informační kanál již od 1.2.2024 nebude fungovat. Zároveň Vás žádáme, pokud to bude ve Vašich možnostech, o stažení mobilní aplikace MUNIPOLIS.cz., která Vám zajistí ucelený pohled na poskytnuté informace včetně možnosti nahlédnutí do příloh.

Pokud budete potřebovat s registrací pomoci, přijďte osobně do kanceláře obecního úřadu s vyplněným registračním lístkem, rádi Vám pomůžeme.

registracni-letak-Dolní Olešnice Munipolis.pdf 


Komentáře


  • 17. 1. 2024 18:10
    Alena Andělová
    Dolní Olešnice Munipolis

    Prosím chci dostávat zdarma SMS od obce.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů